دوزینو برای هر خرید

درباره دوزینو

دوزینو فروشگاه اینترنتی کیف ، کفش ، لباس ، مد و پوشاک است که با تمرکز بر ارائه محصولات چرم طبیعی و دست‌دوز ایرانی و برای راحت‌تر شدن اتصال خریداران به تولیدکنندگان این محصولات ایجاد شده است.

در زمانی که خریدها از بازار سنتی به سمت دنیای دیجیتال در حرکت است و بستر فروش آنلاین کم کم جای مغازه‌های کوچک و کسب و کارهای سنتی را می‌گیرد، گسترش فروشگاه‌های اینترنتی – چه از لحاظ تعداد و چه از لحاظ گستردگی خدمات – موضوع عجیبی نیست، حال آن که با همه‌گیری بیماری کووید-۱۹ نیز این موضوع که تکیه بر بازارهای سنتی و مراجعه حضوری چه معایب و هزینه‌هایی برای اقتصاد و سلامت خانواده دارد به خوبی مشخص شد.

اما آن‌چه که اهمیت دارد ان است که این فروشگاه‌های اینترنتی چه امتیاز خاصی داشته باشند، تا کاربران آن‌ها را به رقبای پرشمارشان ترجیح دهند.

چرا فروش اینترنتی؟ چرا دوزینو؟

دوزینو سعی می‌کند تنها یک فروشگاه اینترنتی نباشد؛

دوزینو بستری است که تلاش دارد تا ساده‌ترین نیازها را به بهترین و هوشمندترین راه‌های ممکن برآورده کند تا طعم شیرین فناوری‌های نوین در زندگی روزمره حس شود.

دوزینو تماماً توسط دانشجویان دانشگاه صنعتی امیرکبیر طراحی و پشتیبانی می‌گردد و محصولی دانش‌بنیان است.

مسأله مهمی که دوزینو به آن اهتمام دارد، حمایت از اقتصاد تولیدی‌های خرد و نوپاست تا بتوانند محصولات با کیفیت و قابل رقابت با کمپانی‌های معتبر دنیا تولید و از این بستر به فروش برسانند.

فرقی نمی‌کند که شما صاحب یک تولیدی در بازار هستید، یک بانوی هنرمند خانه‌دار و یا یک شرکت معتبر و کارخانه بزرگ تولیدکننده محصولات دوخت و دوز، دوزینو به شما کمک می‌کند تا بدون دغدغه بازاریابی، ارسال، پشتیبانی و مسائل مالی، به راحت‌ترین و کارآمدترین شکل ممکن فروش اینترنتی محصولات خود را آغاز کنید.

می‌خواهید بی‌دردسر محصولات خود را بفروشید؟

همین الان در دوزینو فروشنده شوید!

با ثبت‌نام در دوزینو به عنوان فروشنده به سادگی هر چه تمام‌تر فروشگاه اینترنتی مخصوص خود را شخصی‌سازی کنید و با طرح‌های تشویقی و تبلیغات ویژه فروش خود را چند برابر کنید.